Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam operator curatenie cu permis de conducere.

Salariu confidenţial
ID 841569
acum 6 zile
Buzau, Buzau
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Angajam operator curatenie cu permis
Buzau

Descrierea postului

Firma specializata in servicii de curatenie angajam barbat sau femeie cu sau fara experienta in curatenie , atent la detalii, responsabil, serioas, punctual etc.

DOAR CU PERMIS DE CONDUCERE

Asigura deplasarea echipei si executa activitati de curatenie in sediile clientilor, utilizand echipamente si materiale profesionale

Viitorul nostru coleg de echipa :

să fie puctual ( este foarte important pentru a ajunge cu echipa la timp)

să intretina masina pe care o conduce

să comunica in permanenta cu colegii

să ajute colegii la activitatile zilnice de curatenie

să fie atent la detalii

să fie eficient,

să fie o persoana serioasă

să fie responsabil

să fie orientat către atingerea rezultatului solicitat

să aibă o atitudine pozitivă și spirit de echipă,

Noi îți oferim:

seriozitate și respect (spunem ce facem si facem ce spunem)

stabilitate și o echipă dinamică și fericită, training

contract de muncă pe durata nedeterminată.

salariu net începând cu 2500 lei și bonus de performanță motivant,

Platim orelor suplimentare

Pentru mai multe detalii despre noi și dacă vrei să faci parte din echipa noastra,

trimite-ne cv-ul tău sau suna la tel 0766402666

Iulian Caloian
ID 841569