Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam operator chimist/laborant

Salariu confidenţial
ID 804698
acum 2 zile
Pitesti, Arges
Domeniu de activitate

Chimică

Companie ce activeaza in industria fabricarii lemnului angajeaza operator chimist/laborant chimist cu experienta

Cerințe:

- experienta pe o pozitie similara/pregatire in domeniu;
- studii in domeniul chimiei;
- dexteritate;
- capacitate de a lucra atat individual cat si in echipa;
- disponibilitate la lucrul in schimburi;
- disciplina si capacitate de analiza;

Responsabilitati:

- efectuează analiza umidității fibrelor sosite de la instalațiile de producție presă și le înregistrează.
- prelevează mostre din apa de cazan și de răcire, face analiza acestora și înregistrează rezultatele în formularul rezultate zilnice analiză apă.
- prelevează mostre din fiecare rezervor de adeziv, face analiza acestora, înregistrează rezultatele analizelor în formularul de control date intrare adeziv mdf.
- efectuează teste cu privire la mostre în urma reclamațiilor clienților, pentru compararea cu alte produse de pe piață etc și raportează rezultatele
- face analiza densității și umidității mostrelor

Beneficii:

- contract pe 6 luni
- bonus prezenta 180 lei brut
- tichete de masa 18 lei
- bonus prezenta 100 lei net
300 lei net Paste, Craciun
ore supl 175%

Pentru detalii sunati la numarul de telefon 0745 523 650

De asemenea va asteptam cu CV-ul în str. Razboieni nr.29, Pitești.

Rian & Partners Consulting | Rian&Partners
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 804698