Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam muncitori pentru santier

Salariu confidenţial
ID 845654
acum 4 zile
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

URBAN INVEST, unul dintre cei mai mari dezvoltatori imobiliari din Brasov, ANGAJEAZA:
INSTALATORI, ELECTRICIENI, FINISORI, FAIANTARI, ZIDARI, ZUGRAVI, DULGHERI, FIERARI, GRADINARI (intretinere, plantare și toaletare), INGRIJITOR SPATII VERZI (intretinere, curatenie, etc).

Cerinte:
-Calificare in domeniul respectiv,
-Experienta pe un post similar.

Responsabilitati : respecta instructiunile de lucru specifice fiecarei activitati.

Beneficii:
- contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata;
- pachet salarial complex (tichete de masa, tichete cadou);
- asigurare de viata si accidente;

***SALARIUL se negociaza DOAR la interviu.

hr2022/mnb

URBAN INVEST | SC URBAN INVEST SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 845654