JobZZ.ro

Angajam muncitori necalificati in constructii în Italia

1.900 EUR
ID 880686
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Italia

duplicate

1

Iti dorești un loc de munca stabil și bine platit in Italia? Alatura-te echipei noastre de muncitori in constructii!
Ce îți oferim?
- Salariu atractiv între 1900 și 2160 euro/lună
- Program de lucru flexibil: 40-45 ore/săptămână
- Posibilitatea de ore suplimentare plătite
- Cazare gratuită
- Alocație pentru mâncare
Ce căutăm?
- Experiență în domeniul constructiilor reprezinta un plus
- Seriozitate și dorință de a lucra în echipă
Care sunt responsabilitatile?
-Asistarea instalatorilor în instalarea și întreținerea rețelelor de țevi pentru alimentarea cu apă
-Săparea și pregătirea tranșeelor pentru instalarea țevilor

Nu rata ocazia de a te alătura unei echipe profesioniste și de a lucra într-un mediu dinamic și motivant. Trimite-ne CV-ul tău la [email protected] și hai să construim împreună!