Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam muncitori mecanici si electricieni calificati

1.500 EUR
ID 863440
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Germania

Full time

Nivel carieră
Mid-Level

Angajam full time muncitori electricieni si mecanici pentru lucrari in domeniul relocarilor industriale
Cerințele postului:
Experienta in domeniu
Disponibilitate deplasare 100% (santiere externe in tari membre UE)
Limba engleza la un nivel minim/mediu
Se va lucra pe santiere in extern (tari UE, Germania, Suedia, Franta, Grecia, Letonia, Danemarca)
Responsabilitățile postului:
Lucrator calificat in domeniul mecanic sau electric, pentru desfasurare activitate pe santiere in domeniul Relocarilor industriale (mutari de linii de productie, fabrici, echipamente, utilaje, demontare si montare, manipulare, logistica industriala)
Brasov, Ploiesti, Buzau, Bucuresti, Cluj
Se asigura carte de munca, contract, echipamente noi de lucru, salariu net + bonusuri (prime, spor vechime, diurne, asigurari, sunt achitate de companie toate cheltuielile de deplasare si relocare), acestea se adauga ca si venit net la salariul net pe cartea de munca afisat (castigurile nete ajung la peste 1500-2000 euro/muncitor calificat, functie de experienta)

Claudiu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863440