Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajam montatori aer conditionat si pompe de caldura in Belgia

2.800 EUR
ID 881350
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Belgia

Full time

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Franceză

Descriere post:
- montaj sisteme de aer conditionat, pompe de caldura, sisteme ventilatie, camere frigorifice
- necesita deplasări pe teritoriul Belgiei in funcție de locul de execuție a lucrării

Cerinte:
- experienta pe un post similar (in România sau in Străinătate)
- permisul de conducere reprezintă un avantaj
- limba franceza este un avantaj

Beneficii:
- contract de munca inregistrat in Romania, cu detasare in Belgia
- asigurare medicala privata
- cazare si transport gratuite
- posibilitate de avansare in cadrul echipei Pub

UE Professionnel
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881350