Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Montator constructii sticla securizata

1.000 EUR
ID 826963
acum 2 săptămâni
Buzau, Buzau
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Descriere
Societate comerciala cu sediul in Buzau angajeaza montator sticla securizata.

Montajul balustradelor din sticlă, sisteme glisante cu sticlă securizată, cabine de duș, pereți despărțitori din sticlă, uși din sticlă, alte construcții din sticlă.

Cerinte:

Experienta in domeniu
Permis de conducere
Disponibilitate pentru deplasari
Seriozitate
RESPONSABILITĂȚI:

*Operatiuni de antemasuratori;

*Montajul construcțiilor din sticlă securizata;

*Controlul calității pe toată suprafața aplicată, cu remedierea imediată a eventualelor defecte;

*Raspunde pentru exactitatea prelevarii masuratorilor;

*Încărcare și/sau descărcare a materialelor, sculelor și utilajelor de lucru;

Se ofera:

Salariu 1000 Euro net
Carte de munca
Detalii la nr-ul de telefon 0745261671.

Andreea Suditu
ID 826963