Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Mecanic auto

6.000 LEI
ID 821522
acum 3 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Procent din incasari (manopera) intre 15% si 40%
Partenerul ideal:
- Studii medii tehnice sau diploma de calificare in domeniul mecanic (electrotehnic reprezinta avantaj);
- Experienta obligatorie in domeniu minim 3 ani;
- Cunostinte solide diagnoza auto / tester / lucrari electrice (reprezinta avantaj);
- Bune capacitati de coordonare si organizare, munca in echipa, abilitati de lider;
- Disponibilitate program prelungit;
- Responsabilitate in activitate si etica profesionala;
- Carnet conducere categoria B ( constituie avantaj);
Responsabilitati:
- Stabileste diagnosticul si piesele care necesita inlocuire;
- Efectuarea reviziilor si reparatiilor mecanice la autoturisme si autoutilitare;
- Intocmirea documentelor necesare pentru evidentierea interventiilor efectuate;
- Raspunde de calitatea lucrarilor executate (asigurarea unei calitati cat mai ridicate a lucrarilor realizate);
- Intretine ordinea si curatenia la locul de munca;
- Preia o parte din sarcinile si atributiile sefului de service in lipsa acestuia
Beneficii:
- Venituri atractive, bonusuri in functie de performante, procent din incasari intre 15% si 40%;
- Mediu de lucru profesionist, echipa tanara si dinamica;
- Dezvoltare profesionala continua (training la locul de munca sau organizat de furnizori);

Balcanu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 821522