Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm lăcătuș mecanic

Salariu confidenţial
ID 836078
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Cerințe:
Nivel studii: Minim 10 clase
Responsabilitate, seriozitate și implicare
Minim 1 an experiența pe un post similar, în mediul industrial/activitate de producție
Domiciliul sau reședință în Brașov, sau în împrejurimile Brașovului pentru a putea respecta programul de lucru
Disponibilitatea de a participa la cursuri de calificare

Se lucrează în 2 schimburi:
Schimbul 1: 06:30-14:30
Schimbul 2: 14:30-22:30
Disponibilitatea de a efectua (doar în funcție de nevoi) ore suplimentare

Responsabilități:
Efectuează operațiile de debitare, cu respectarea instrucțiunilor tehnologice de utilizare ale utilajului;
Depozitează subprodusele realizate în conformitate cu instrucțiunile primite;
Comunică și cooperează cu echipa;
La solicitarea conducerii acesta va lucra și la alte posturi din cadrul atelierului;

Beneficii:
Salariu în funcție de experiență și calificare
Plata orelor suplimentare dublu
Tichete de masă în valoare de 20 de lei/zi
Decontarea transportului pe mijloacele de transport în comun
Bonus de prezență lunar
Prime de sărbători, după o vechime de 6 luni în companie;
Pachet Medlife (după minim 3 luni de vechime în firmă)
Pregătire și instruire la locul de muncă

S.C. Montblanc Industri S.R.L., str. 13 Decembrie, nr. 94 A, Brașov
(în curtea parcului logistic Sofimat în spatele complexului comercial CORESI).

Resurseumane
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836078