Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajam: Instalatori, Finisori, Zidari, Dulgheri, Gradinari

3.000 LEI
ID 816723
acum 4 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

URBAN INVEST, unul dintre cei mai mari dezvoltatori imobiliari din Brasov, ANGAJEAZA:
1.INSTALATORI
2.FINISORI
3.FAIANTARI
4.ZIDARI
5.ZUGRAVI
6.DULGHERI
7.FIERARI
8.GRADINARI (intretinere, plantare și toaletare)
9.INGRIJITOR SPATII VERZI (intretinere, curatenie, etc)

Cerinte:
-Calificare in domeniul respectiv
-Experienta pe un post similar.

Responsabilitati : respecta instructiunile de lucru specifice fiecarei activitati.

Beneficii:
- contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata;
- pachet salarial complex (tichete de masa, tichete cadou);
- asigurare de viata si accidente;

***Salariul se negociaza DOAR la interviu.

Persoanele interesate pot depune CV-ul la:
• adresa de e-mail hr@urban-invest.ro
sau la sediul societatii din Brasov, str. Carpatilor nr. 93, et. P, ap. 03-6, sau va puteti prezenta direct pe Santierul nostru din Brasov, str. Carpatilor nr. 93.
• pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la nr. de telefon: 0786.602.702 / 0786.350.711

hr2021/mnb