Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam Inginer Tehnolog

Salariu confidenţial
ID 856983
acum 3 zile
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Limbi străine
Engleză

Descrierea jobului
Esti inginer si iti doresti sa activezi intr-o echipa profesionista? Noi te dorim in echipa noastra!

Sarcini si responsabilitati ale postului:

-Analizеаza cеrerеа de ofеrta din punct de vedеre tehnic, еconomic si comеrciаl.
-Identifica materialele principale care intra in componenta ofertei, caracteristicile tehnice/cantitati, posibilitati proiectare si productie.
-Ofera asistență tehnică si emite solutii tehnice optimizate.
-Colaborareaza cu alte departamente pentru urmărirea si imbunatatirea proiectelor, soluțiile posibile, optimizarea acestora si punerea lor în aplicare
- Urmareste respectarea proiectului intocmit din punct de vedere tehnic: detalii de executie, planuri, participa la planificarea si urmarirea activitatii de productie al produselor.
- Calcul cost productie.
- O buna stapanire a tehnicii de calcul si intelegerea desenului tehnic.
- Organizarea si arhivarea documentelor cu care lucreaza.
- Gestionarea optima a timpului
- O buna colaborare cu alte departamente interne

Oferim:

- Salariu atractiv
- Tichete de masa 20 ron/zi.
- Decontare transport.
- Asigurare medicala privata.
- Prime de sarbatori.
- Bonusuri de fidelitate si prezenta.
- Bonusuri de recomandare.

Nu ezita sa ne contactezi, te asteptam la un interviu.