JobZZ.ro

Angajăm faiantari cu experienta in domeniu.

3.000 EUR
ID 879778
acum o lună
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Danemarca

Companie de construcții, specializată în proiecte de renovare și amenajări interioare, angajează Montatori de Gresie și Faianță pentru proiecte în străinătate. Oferim condiții de muncă excelente, cazare gratuită și transport inclus.

*Responsabilități:*
- Montaj profesional de gresie și faianță conform specificațiilor proiectului
- Pregătirea suprafețelor pentru montaj
- Aplicarea adezivilor și a materialelor necesare
- Respectarea normelor de siguranță și calitate în execuția lucrărilor
- Colaborare eficientă cu echipa de lucru

*Cerințe:*
- Experiență minimă de 2 ani în montajul de gresie și faianță
- Atenție la detalii și precizie în execuția lucrărilor
- Capacitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă
- Disponibilitate pentru deplasări
- Seriozitate și responsabilitate
- Carnet cat. B

*Beneficii:*
- Cazare gratuită pe toată durata proiectului
- Bilet de transport asigurat
- Salariu atractiv

Dacă ești o persoană cu experiență în domeniu te invităm să ne contactezi la adresa de email: [email protected]
sau să ne contactezi la numărul de telefon: +40 727 125 977