JobZZ.ro

Companie de stat angajeaza Electrician (Cluj-Napoca)

5.000 LEI
ID 872943
acum 7 luni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Energetică,    Mentenanță / Instalații

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal are:
• Experienta de minim 3 ani pe un post similar
• Disponibilitate pentru munca de teren conform programului
• Autorizare ANRE (conditie obligatorie)
• capacitatea de a lucra în echipa
• bune abilități de ascultare și de comunicare

Responsabilitati:
- Masuratori electrice in medie tensiune si joasa tensiune
- Revizii si reparatii ale instalatiilor electrice
- Lucrari de mentenanta in instalatii electrice
• Programul este de L-V 7-15:00

Oferta noastra:
• siguranța unui loc de munca într-o companie serioasa, bine cunoscută pe plan național
• salariu este negociabil in functie de experienta si aptitudini
• tichete de masa 30 Ron/zi
• BONUSURI , PRIMA DE VACANTA, SPORURI, PREMII

Pentru mai multe detalii apelați 0734977804 (L-V 9:00-17:00)