Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajam Economist - Firma specializata de Contabilitate

1.000 EUR
ID 876618
acum 3 luni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

DescriereCandidatul Ideal:
Detineti o diploma universitara in Stiinte Economice;
Intelegeti usor procesele economice si contabile
Aveti minim un an de experienta relevanta in domeniul contabilitatiii;
Cunoasteti programul Saga
Cunostinte medii de Microsoft Ofiice: (Excell si Word Outlook) si alte programe informatice;
Dornic de acumulare de noi cunostinte;
Organizat si Focusat pe realizarea sarcinilor
Bune abilitati de comunicare atat in interiorul echipei cat si cu clientii din portofoliu.

Descrierea jobului

Pozitia presupune:
Interpretare si prelucrarea documentelor contabile pana la nivel de balanta contabila.
Intocmirea de rapoarte si situatii;
Comunicarea cu clientii pentru rezolvarea situatiilor curente;
Invatati continuu impreuna cu ceilaiti membri ai echipei;
Identificati oportunitati si imbunatatirea proceselor.

Oferim:
- Suntem o echipa dinamica cu oportunitati reale de dezvoltare in cariera;
- Un mediu de lucru profesionist si orientat spre echipa;
- Pachet salarial atractiv (tichete de masa, asigurare privata de sanatate)

Descrierea companiei

PROACTIVE ACCOUNTING este o firma de contabilitate cu sediul in Bacau cu o echipa tanara si proactiva in crestere continuua.
Lucram in fiecare zi pentru a oferi servicii de calitate clientilor nostri si un mediu de lucru cat mai placut angajatilor.