Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam economist

Salariu confidenţial
ID 863344
acum 3 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Asigurări / Consultanță

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Societate comerciala angajeaza economist cu atributii in cadrul serviciului administrativ.

Principalele responsabilitati:
- Urmarirea si certificarea facturilor de apa, energie electrica si gaz, precum si calculul utilitatilor pentru chiriasi;
- Organizeaza si supravegheaza intretinerea spatiilor interioare si exterioare;
- Munca de teren: banci, institutiile statului, furnizori, clienti etc.

Cerinte obligatorii:
- detinator permis de conducere cat. B;
- studii superioare;
- cunostinte operare PC (Microsoft Office).

Candidatul ideal:
Calitati, abilitati si aptitudini necesare:
- Disponibilitate pentru lucru in echipa;
- Punctualitate;
- Rezistenta la stres;
- Adaptabilitate;
- Capacitate de coordonare;
- Responsabilitate;
- Atentie la detalii;
- Abilitate de a lucra bine cu ceilalti salariati;
- Automotivatia.

office | Ilba Grup SA
ID 863344