Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Angajam ECONOMIST

3.000 LEI
ID 837972
acum 4 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

URBAN INVEST, unul dintre cei mai mari dezvoltatori imobiliari din Brasov, ANGAJEAZA: ECONOMIST

Cerinte:
-Absolvent studii superioare in domeniul financiar/economic;
-Experienta de minim 3 ani in functia de Contabil/Economist;
-Experienta relevanta in domeniul activitatii financiar-contabil;
-Cunoasterea programului de contabilitate SoftOne (S1) constituie un avantaj
-Abilități de analiza și sinteza, atenție la detalii
-Cunostinte foarte bune de legislatiein domeniul financiar-contabil;

Responsabilitatile postului:
-Intocmeste registrul de casa si opereaza extrasele de cont;
-Verifica si inregistreaza zilnic in contabilitate operatiunile desfasurate prin banca a conturilor;
-Inregistreaza in contabilitate facturile de cheltuieli pe centre de cost;
-Inregistreaza in contabilitate deconturile de cheltuieli;
-Intocmeste situatiile financiare anuale/semestriale.
-Introducerea datelor si prelucrarea diverselor operatiuni financiare (intrari, iesiri, transferuri, etc);
-Efectueaza corect si la timp inregistrari contabile pe baza documentelor justificative, potrivit planului de conturi si legislatiei in vigoare;
-Jurnale cumparari/liste de inventar/casari/efectuare plati/acte vama/documentatie credite;
-Inregistrarea facturilor de la furnizorii interni/externi in programul contabil
-Alte activitati legate de buna desfasurare a activitatii financiar-contabil

Beneficii:
- contract de munca incheiat pe perioada nedeterminata;
- pachet salarial atractiv, in functie de nivelul de implicare si rezultate;
- bonusuri, tichete de masa, tichete cadou;
- Pachet asigurări sociale suplimentareasigurare de viata si accidente;

*Salariul se negociaza la interviu.

Persoanele interesate pot depune CV-ul la:
• adresa de e-mail hr@urban-invest.ro sau la sediul societatii din Brasov, str. Carpatilor, nr. 93, jud. Brasov
• pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la nr. de telefon: 0767.042.072 / 0765.269.664 / 0786.350.711

hr2021/mnb