Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam economist

Salariu confidenţial
ID 815003
acum 2 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Manager/Executiv,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

Angajam economist cu atributii in cadrul serviciului administrativ.

Principalele responsabilitati:
- Urmarirea si certificarea facturilor de apa, energie electrica si gaz, precum si calculul utilitatilor pentru chiriasi;
- Organizeaza si supravegheaza intretinerea spatiilor interioare si exterioare;
- Munca de teren: banci, institutiile statului, furnizori, clienti etc.

Cerinte obligatorii:
- detinator permis de conducere cat. B;
- studii superioare;
- cunsotinte operare PC (Microsoft Office).

Calitati, abilitati si aptitudini necesare candidatului ideal:

- Disponibilitate pentru lucru in echipa;
- Punctualitate;
- Rezistenta la stres;
- Adaptabilitate;
- Capacitate de coordonare;
- Responsabilitate;
- Lucru in echipa;
- Atentie la detalii;
- Abilitate de a lucra bine cu ceilalti salariati;

- Automotivatia.

Societatea se ocupa cu inchirierea si subainchirierea de spatii comerciale.