Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat

Angajam contabil/economist pentru evidenta contabila restaur

2.000 LEI
ID 835463
acum 4 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Angajam contabil / economist cu contract individual de munca pentru evidenta financiar-contabila. Oferim flexibilitate orarului de lucru: se poate incheia contract de munca cu 4, 6 sau 8 ore/zi.

Responsabilitati:
- inregistrarea, verificarea, listarea, arhivarea documentelor financiar-contabile;
- raportarea catre biroul de contabilitate.

Cerintele postului:
- Studii medii sau superioare in domeniul economic;
- Experienta cel putin 6 luni in domeniul financiar-contabilitate (programul Saga este un plus);
- Cunostinte de contabilitate primara.

Asteptam CV-urile. Mai multe informarii la numarul de telefon 0741 694 905.