Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul

Angajăm contabil/contabilă - Alătură-te echipei noastre dinamice

Salariu confidenţial
ID 879774
acum 2 săptămâni
Bacau, Bacau
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Nivel carieră

Manager/Executiv

Compania S.C. ELISA S.R.L. este în căutarea unui contabil/contabilă talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre dinamice din Bacău. Dacă ești o persoană organizată, cu atenție la detalii și pasiune pentru cifre, ne-ar plăcea să te cunoaștem!

Responsabilități:

- Gestionarea înregistrărilor contabile și a documentelor financiare.
- Pregătirea și prezentarea rapoartelor financiare lunare, trimestriale și anuale.
- Efectuarea reconciliărilor conturilor și monitorizarea fluxurilor de numerar.
- Asigurarea conformității cu reglementările fiscale și contabile.
- Sprijinirea echipei de management în luarea deciziilor financiare.

Cerințe:

- Studii superioare în domeniul contabilității, finanțelor.
- Cunoașterea legislației fiscale și a standardelor contabile.
- Abilități excelente de utilizare a software-urilor contabile.
- Abilități analitice și de rezolvare a problemelor.
- Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv.
- Mediu de lucru plăcut.
- Program de lucru flexibil.

Dacă te consideri potrivit pentru acest rol și ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiți CV-ul și o scrisoare de intenție la [email protected].

Așteptăm cu interes aplicația ta!

Cu stimă,
Echipa S.C. Elisa S.R.L.