JobZZ.ro

Angajam ajutor de bucatar

2.000 LEI
ID 832271
acum 4 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Restaurantul Tansilvania este în căutarea unui Ajutor de bucatar care dorește să se alăture echipei noastre!
Restaurantul Transilvania este un restaurant cu specific romanesc, localizat in inima Brasovului, care isi va deschide portile catre clienti incepand cu data de 16 August 2021 si isi propune sa le ofere acestora experiente culinare de neuitat.

Candidatul ideal:
- Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara
- Capacitate de lucru cu termene limita, spirit de echipa
- Atitudine pozitiva, orientare catre client
- Ordonat, disciplinat, politicos, energic, bune abilitati de comunicare
- Disponibilitate de a lucra in ture
- Permis conducere categ. B (constituie avantaj)

Responsabilitati:
- Pregateste micul-dejun
- Pastreaza curatenia in zona de lucru si in bucatarie
- Debaraseaza bancurile de lucru si spala vasele si ustensilele de lucru
- Cantareste, masoara si amesteca ingredientele conform retetelor
- Se asigură că sunt respectate regulile igienico-sanitare specifice alimentației publice
- Ajuta in procesul de aprovizionare, despacheteaza marfa
- Depoziteaza corect ingredientele, la temperatura potrivita
- Îndeplineste alte sarcini solicitate de superiorul direct, în concordanță cu necesitățile imediate ale unității

Beneficii:
- Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
- Salariu motivant
- Tichete de masa + 1 masa calda pe zi

Elena
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 832271