Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam agent vanzari

Salariu confidenţial
ID 855132
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Vânzări

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unei persoane care sa-si doreasca sa se afirme, sa se autodepaseasca.

Apreciem dorinta de munca, lucrul in echipa, bunul simt.

Oferim respect si nu cerem decat acelasi lucru: respect fata de colegi, respect fata de clienti si furnizori, respect fata de companie.

Iti poti gasi un loc in cadrul companiei noastre daca iti place lucrul in echipa si daca buna dispozitie de caracterizeaza. Avem nevoie de tine, de dorinta ta de afirmare. Postul pe care ti-l oferim este de agent de vanzari. Vino alaturi de o echipa dinamica, la un program decent (luni-vineri).

Iti oferim un salar just, masina, telefon si comisioane in functie de realizarile tale.

Speram sa ai:

- excelente abilităţi de comunicare;

- cunoştinţe de utilizare a pachetului MS Office

- orientat spre nevoile clienţilor

- spirit de organizare dezvoltat

- consecvență și determinare în urmărirea și îndeplinirea obiectivelor companiei

- minim studii medii finalizate (studiile universitare prezintă un avantaj)

- permis de conducere categoria B, cu experienţă de minim 2 ani.

Descrierea jobului

- gestionarea şi dezvoltarea relaţiilor de afaceri cu clienţii existenţi (persoane juridice şi instituţii)

- identificarea de noi clienţi şi oportunităţi de dezvoltare a afacerii

- implementarea politicii comerciale şi de marketing a companiei în zona alocată

- negocierea de contracte în limitele de competenta stabilite de companie

Beneficii

- un loc de muncă cu un mediu plăcut şi reale oportunităţi de dezvoltare într-o companie cu vechime

- salariu fix + bonus în funcţie de performanţe + tichete de masă

- maşină + laptop + telefon de serviciu

- posibilitatea creşterii în ierarhia companiei

Mai multe detalii 0751515040

Descrierea companiei

Compania a fost infiinţată în 2009 cu scopul de a scurta drumul de la producător la clientul final, obţinând astfel nu doar costuri substanţial reduse, ci şi economie de timp. Excelăm în identificarea nevoilor partenerilor noştri în următoarele domenii: birotică, papetărie, echipamente de lucru, produse de curăţenie şi menaj, tipărituri, producţie publicitară, mobilier office, industrial şi şcolar şi nu în ultimul rând echipamente, consumabile IT, mentenanţă IT. Avem peste 600 de parteneri, atat companii private cat si institutii de stat.

Suntem o echipa tanara, energica, animata de afirmare.

Adresa email: office@jacobtoday.ro

JACOB TODAY
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 855132