Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajam 3 Laminatori cu experienta in aplicare fibra sticla - Olanda

2.160 EUR
ID 881315
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Navală / Aeronautică

Ţară

Olanda

Nivel carieră
Mid-Level
duplicate
1

Angajăm 3 Laminatori cu experiență în aplicare fibră de sticlă pentru lucrări în Olanda. Activitatea se desfășoară la companii ce produc bărci, yacht-uri, vase de croazieră.

Beneficii:
- salariu de 13,50 Euro net/ oră;
- program de lucru full-time;
- job stabil, contract pe perioadă nedeterminată;
- angajare cu contract românesc, detașare în Olanda prin formularul A1;
- cazare gratuită în Olanda;
- mașină de serviciu asigurată în Olanda;
- plata salariului se face la 2 săptămâni, cu avans și lichidare.

Responsabilități:
- laminare manuală a bărcilor: aplicare straturi de gelcoat și fibră de sticlă, conform cu instrucțiunile de lucru;
- utilizarea corectă a uneltelor de lucru și a echipamentelor;
- lucru individual și în echipă.

Candidatul ideal:
- experiență anterioară relevantă ca laminator;
- cunoștințe de citire plan schiță tehnică;
- limba engleză la nivel conversațional mediu (obligatoriu);
- permis de conducere cat. B (avantaj);
- persoană responsabilă, muncitoare, cu precizie și atenție la detalii.

InterJobs | INTERJOBS BUILDING S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881315