Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Amgajam vanzator magazin piese si vopsele auto

1.800 LEI
ID 825046
acum 3 săptămâni
Crevedia, Dambovita
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Angajam vanzator / vanzatoare pentru magazin de piese si vopsele auto
Experienta nu este obligatorie, dar constitue un avantaj.
Va rog trimiteti CV pe adresa : [E-mail ascuns]
Candidatul ideala
- Atitudine pozitiva, orientare catre client
- Punctual, responsabil, organizat
- Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate
- Student, proaspat absolvent sau studii medii
- Cunostinte operare calculator - Office
Descrierea jobului
- Vanzare piese si vopsele auto
- Afisarea preturilor produselor magazinului
- Activitati specifice magazinului:
- receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute
- depozitarea, manipularea si monitorizarea stocurilor
- comenzi / livrari
- Activitati specifice casei de marcat
- Respectarea procedurilor cu privire la manipularea banilor
- Promovarea produselor si servirea amabila si rapida a clientilor
OFERIM:
Fulltime 8 ore
Salariu fix + comision foarte motivant
Mediu de lucru placut,

AutoSmartConsulting
ID 825046