Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ambalator produse alimentare - Pantelimon, Ilfov

Salariu confidenţial
ID 882073
acum o zi
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Locație: Pantelimon, Ilfov.
Program de lucru: luni - vineri, 6:30-15:00.

Cerinte:
- 10 clase;
- Experiența pe un post asemănător reprezintă un avantaj;
- Persoană corectă, responsabilă, și organizată.

Responsabilități:
- Realizeaza numărarea și ambalarea manuală a produselor alimentare;
- Verifică corectitudinea datelor de pe etichetă colectivă, care se aplică pe cutie - să fie identice cu cele de pe ambalajul individual;
- Asigură respectarea calității și a cantității produselor.

Ce oferim:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Salariu + Bonuri de masă;
- Transportul este asigurat

Mara Vatra
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 882073