Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ambalator - produse alimentare

Salariu confidenţial
ID 879068
acum o săptămână
Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Producție

Tip job

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Locație: Pantelimon, Ilfov
Program: Luni - Vineri de la 06:30 - 15:00

Candidatul ideal:
- Are minim 10 clase;
- Este o persoana care oferă atenție și meticulozitate pregătirii produselor;
- Este o persoana corecta, responsabilă, și organizată.

Responsabilități:
- Numără produsele care intra pe banda;
- Ambaleaza cutiile cu produse;
- Se asigura respectarea calității și a cantității produselor;

Contactează utilizatorul

Ambalator - produse alimentare
Mara Vatra
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879068

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Fac curat sau spal geamuri
Full time / Part time /   |  Junior/Entry Level / Necalificat / Mid-Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii /
Acum o săptămână Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Curatenie la apartamente sau garsoniere
Full time / Part time /   |  Junior/Entry Level / Necalificat / Mid-Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii /
Acum 3 zile Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Caut loc de munca curatenie in cladire de birouri
Full time / Part time /   |  Junior/Entry Level / Necalificat / Mid-Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii /
Acum 3 săptămâni Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Barbat cu studii superioare tehnice caut un nou loc de munca
Alt domeniu
Acum o săptămână Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Caut sa fac menaj 1,2,3 zile pe saptamana
Full time / Part time /   |  Junior/Entry Level / Necalificat / Mid-Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii /
Acum o săptămână Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Găsește candidatul ideal
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici