JobZZ.ro

Ambalator Manual Brasov

Salariu confidenţial
ID 820648
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Cerinte minime:
- varsta: minim 18 ani
- minim 10 clase
- disponibilitate de a lucra 8 ore/zi, 3 schimburi sau 12/36 (flexibilitate, in functie de nevoia angajatorului), flux continuu (program inclusiv sambata si duminica)

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- tichete de masa – 20 ron/zi lucratoare
- transport decontat integral (bilete/abonament)
- concediu de odihna (min 21 zile - max 25 zile) in functie de vechimea totala in munca
- program de mentorat
- posibilitatea ca dupa o perioada de aproximativ 6 luni – calificare interna in meseria de brutar
- ajutoare financiare acordate pentru evenimente deosebite

Responsabilitati:
- raspunde de ambalarea produselor conform metodei standardizate de ambalare semiautomata/manuala in functie de dotarile tehnologice ale liniei
- supravegheaza si evita supraincarcarea zonelor de receptie a produselor finite

Ana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820648