Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Alpinist Telecomunicatii / Tehnician

Salariu confidenţial
ID 826546
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Telecomunicaţii

Ţară

Belgia

Locuri de munca
Angajam pensonal cu experienta Telecom Pentru BELGIA

-Școala profesionala, liceu cu profil tehnic sau alta calificare profesionala in domeniu
studii tehnice superioare constituie avantaj, insa nu este obligatoriu

-Cunostinte instalare si configurare echipamente telecomunicatii / rezistenta la stres si munca cu termene limita

- Cunostinte de retelistica, experienta fibra optica /sau experienta instalare Antene GSM , RRU

- Cunostinte minime calculatoare, routere, retelistica, swich-uri

-Instalare si configurare echipamente de telecomunicatii constituie un avantaj

-Carnet de conducere categoria B reprezinta un avantaj

-Experienta in posturi similare sau alte locuri de munca retele telecomunicatii Belgia reprezinta avantaj
deschis pentru munca in echipa

-Dexteritate in instalarea si configurarea lucrarilor conform standardelor stipulate in contractul de munca pentru locuri
de munca retele telecomunicatii

Descrierea jobului

- Executari lucrari de instalare , interventi si mentenanta pentru echipamente de telecomunicatii;
- Executa lucrari la inaltime (pe piloni, cladiri etc);
- Se informeaza din timp asupra lucrarilor care trebuie executate si ia masuri .
- Indeplineste si alte sarcini sau activitati atunci cand este solicitat

Caracuda Alexandru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826546