Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari la nivel national

Salariu confidenţial
ID 814816
acum 5 zile
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Vânzări

Cerințe:

abilitati de vanzare a produselor comercializate, mai multe informatii si descrieri pe www.lgk.ro

ofertarea produselor

orientare spre clienti, identificarea cerintelor acestora

bune abilitati de comunicare si negociere

persoana organizata, personalitate deschisa

experienta in vanzari constituie un avantaj

Condiții:

salariu proportional cu performantele profesionale (fix+comision) - negociabil in urma interviului

mediu de lucru dinamic

dezvoltarea unei cariere de succes in domeniul vanzarilor

Responsabilități:

promovarea si vanzarea produselor din portofoliul firmei noastre

realizarea obiectivelor de vanzari prin administrarea zonei alocate

prospectarea continua a pietei pentru identificarea de noi oportunitati de dezvoltare

mentinerea relatiei cu clientii firmei de pe zona alocata si dezvoltarea de noi clienti

LGK EQUIPMENT
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 814816