Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajez șofer bascula
Full time  |  Transport
Salariu: 8.000 LEI
Acum 2 ore Arad, Arad
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajez muncitori calificați și necalificați
Full time  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam agent de securitate
Pază și Protecție
Salariu: 3.000 LEI
Acum 8 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Alătură-te liderului în asigurări și transformă-ți ambiția în succes!
Part time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Asigurări / Consultanță / Vânzări
Salariu: confidenţial
Angajez montatori structuri metalice și panouri termoizolante
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

AGENT VANZARI cu experienta

Salariu confidenţial
ID 880365
acum 2 luni
Costi, Galati
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Mid-Level

duplicate
1

C ANDREEAS 95 EXIM SRL Galați, cel mai mare producător de DONER KEBAB din România, parte integranta din grupul CINAR, ANGAJEAZĂ:

AGENT VANZARI CU EXPERIENTA

Cerintele jobului:

Studii medii finalizate;
Cunostinte de operare MS Office;
Permis de conducere categoria B;
Disponibilitate pentru deplasari;
Abilitati foarte bune de comunicare, negociere, relationare si lucru in echipa;
Abilitati foarte bune de organizare, planificare si atentie la detalii;
Proactivitate, automotivatie, perseverenta;

Responsabilitatile jobului:

Promovarea si vanzarea produselor societatii;
Reprezentarea firmei in relatia cu clientii;
Efectuarea ofertelor, negocierea preturilor, a termenilor de plata si de livrare;
Intocmirea rapoartelor de vanzari si urmarirea indeplinirii obiectivelor individuale;
Analizarea periodica a pietei si a concurentei;
Participarea la diverse evenimente si intalniri (expozitii, simpozioane), in functie de caz;
Contributia la realizarea obiectivelor firmei.

Ce beneficii vei avea?

Mediu de lucru placut;
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa ;
Tichete cadou la sarbatorile de Paste si de Craciun;
Asigurare medicala private.

Asteptam cu interes CV-ul tau pe adresa de email [email protected]!