Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul

Agent de Vanzari - "Chilipirul Zilei" - Falticeni (langa LIDL)

Salariu confidenţial
ID 880235
acum 4 zile
Falticeni, Suceava
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Ești în căutarea unei oportunități într-un mediu dinamic și plin de energie?

Magazinul " CHILIPIRUL ZILEI " din Fălticeni te invită să faci parte din echipa noastră !

Căutăm persoane tinere, pline de viață și istețe care să se alăture echipei noastre în rolul de:

Agent(ă) de vânzări

Responsabilități:

Asigurarea unei experiențe plăcute și profesionale pentru clienți.
-Contribuția la menținerea unui mediu curat și ordonat în magazin.
-Ajutarea în etichetarea și organizarea produselor conform standardelor noastre.
-Colaborarea activă cu colegii pentru atingerea obiectivelor echipei.
Cerințe:

-Energie pozitivă și dorință de a lucra într-un mediu dinamic.
-Abilități excelente de comunicare și interacțiune.
-Atitudine orientată către client și dorință de a oferi ajutor.
-Capacitate de a lucra eficient în echipă.

Beneficii:

-Oportunități de dezvoltare personală și profesională într-un mediu de lucru plăcut.
-Pachet salarial motivant și bonusuri în funcție de performanțe.

Dacă ești interesat(ă) să te alături echipei noastre și să contribui la succesul magazinului "CHILIPIRUL ZILEI", te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email ( [email protected] )

Alătură-te nouă și fii parte dintr-o experiență de lucru memorabilă!

Andrei Deaconu
ID 880235