Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent de turism

Salariu confidenţial
ID 822377
acum 3 săptămâni
Buzau, Buzau
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul ideal
- Experienta minim 1 an pe pozitia de agent turism;
- Studii superioare - specializarea turism reprezinta un avantaj;
- Cunostinte generale de turism, destinatii/ produse;
- Cunostinte operare PC si internet si a suitei Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
- O atitudine deschisa, empatica, dornica de dezvoltarea personala;

Descrierea jobului
- Prezentarea ofertelor turistice, in functie de destinatia solicitata si de particularitatile/ preferintele clientilor;
- Consilierea si asistarea clientilor pre si post vanzare;
- Efectuarea rezervarilor si emiterea documentelor necesare (factura, chitanta, contract, voucher, etc);
- Promovarea produselor si ghidarea clientului catre cea mai buna varianta de calatorie;

Pentru mai multe detalii ne auzim la telefon.

Claudiu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822377