Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Agent Curier / Ajutor Curier (Helper)

Salariu confidenţial
ID 863933
acum o lună
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Transport,    Prestări servicii

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Echipa FAN Courier Brasov cauta colegi noi in functia de agent curier si ajutor curier(helper).

Cerinte:
-permis categ B (optional)
-cazier curat
-apt din punct de vedere medical
-deschidere spre invatare

Responsabilitati:
- livrarea/ridicarea plicurilor si coletelor conform politicii firmei
Beneficiile vor fi si in corelatie cu munca si garantam:
- salariu din prima zi de formare
- comisioane pentru livrari si ridicari,
- tichete de masa(pe card),
- relatii de munca bazate pe respect si corectitudine,
- suport in invatare,
- loc de munca stabil

Pentru cei care vor mai mult oferim: cursuri/traininguri pentru dezvoltare personala/profesionala, teambuilding-uri, concursuri, posibilitati de avansare.

Pentru detalii puteti veni la sediu pe str Zaharia Stancu nr 19- FAN Courier Brasov