Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent vanzari

3.500 LEI
ID 824958
acum 4 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Vânzări

Angajam AGENT VANZARI pentru depozitul nostru de materiale de constructii si amenajari situat in Brasov.

Ne dorim sa formam o echipa puternica si avem nevoie de tine pentru a creste impreuna. Iti oferim oportunitatea sa te dezvolti intr-un domeniu in continua crestere, vei beneficia atat de pregatire alaturi de oameni cu experienta vasta cat si de baza materiala necesara desfasurarii activitatii tale in cele mai bune conditii.

Cerintele noastre pentru acest post:

-permis de conducere cat B;
- experienta ca si agent de vanzari, de preferat in domeniul materialelor de constructii si al finisajelor interioare (nu este un criteriu eliminatoriu);
-abilitati de comunicare si relationare cu clientii si cu ceilalti angajati;
-capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor;
-orientare catre client si rezultate;
-aspect ingrijit, fire pozitiva, entuziasta.

Responsabilitati:

- vei identifica si contacta clientii pentru a promova produsele companiei;
- vei oferta, negocia si urmari derularea contractelor cu clientii;
-vei asigura respectarea termenelor agreate pentru incasari;
-vei elabora rapoarte saptamanale si vei urmari strategia de vanzari a companiei;
-vei monitoriza activitatea concurentei din zona;
-vei promova produsele si imaginea Companiei ;
-vei mentine si dezvolta o relatie pozitiva cu clientul.

Beneficii:

-masina de serviciu;
-tableta;
-telefon;
-traininguri de specialitate pentru a fi pregatiti din punct de vedere tehnic si la curent cu noile tendinte;
-salariu de baza si procent din vanzari;
-un birou in cadrul sediului nostru;
-o sala de sedinte in care sa-ti faci prezentarile;
-o echipa de oameni corecti, deschisi la sugestiile tale de imbunatatire a serviciilor pentru ca toti ne dorim acelasi lucru: timpul petrecut impreuna sa fie placut si rezultatele muncii noastre sa se materializeze in profit.
Asteptam sa ne contactezi, pentru orice tip de detalii, la numarul de telefon afisat sau ne poti trimite un CV pe WhatsApp sau la e-mail info(a rond)damhouse.ro

Suntem o companie de constructii cu capital 100% romanesc, ce activeaza pe piata din 1997. In portofoliul nostru se regasesc multiple proiecte atat in tara cat si in Europa, clientii multumiti fiind principala noastra carte de vizita.

Firma noastra se extinde si am ajuns in a doua etapa in care tintim sa devenim unul dintre marii jucatori pe piata distribuitiei de materiale de constructii si finisaje, pentru zona de industrie si depozite.

Venim in intampinarea nevoilor partenerilor noastri atat cu livrarea la timp si in cele mai bune conditii a materialelor, direct pe santier, cat si cu sprijin si consiliere permanenta din partea echipei noastre de specialisti.

Oferim produse de calitate superioara si preturi competitive.

Va punem la dispozitie materiale pentru constructii industriale, rezidentiale, birouri dar si pentru modernizarea si renovarea celor existente.

Info Dam House
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 824958