Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Administrator retea calculatoare - Gepeto Impex

Salariu confidenţial
ID 878874
acum o săptămână
Lumina, Constanta
Domeniu de activitate

IT

duplicate

1

Descriere

Fabrica de procesare carne GEPETO IMPEX SA, angajeaza Administrator retea calculatoare.

Conditii:

Contract de munca avand un program de lucru de zi

Mediu placut de lucru

Responsabilitati :

Proiectarea, instalarea, configurarea şi întreţinerea reţele de calculatoare

Alegerea şi achiziţionarea calculatoarelor şi a echipamentelor de reţea, proiectarea reţelei de infrastructură

configurarea, întreţinerea reţelei şi oferirea suportului tehnic hardware /software

Competente personale:

seriozitate responsabilitate, loialitate, hotarâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva,sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);sa nu aiba antecedente penale

Locatie : Lumina, jud.Constanta

Rugam seriozitate.Relatii suplimentare la nr de telefon persoana de contact Adina Manea