Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitor necalificat - Gepeto Impex SA

Salariu confidenţial
ID 878085
acum 2 săptămâni
Lumina, Constanta
Domeniu de activitate

Producție

Descriere

Fabrica de procesare carne GEPETO IMPEX SA, angajeaza Muncitor necalificat.

Conditii:

Contract de munca avand un program de lucru de zi

Mediu placut de lucru

Responsabilitati :

Stabileste necesarul de materiale pentru a asigura o activitate fluenta;

Efectueaza curatenia in spatiile repartizate prin aplicarea si respectarea procedurilor de igienizare specifice industriei alimentare;

Curata si dezinfecteaza zilnic, ori de cate ori este nevoie cu materiale si ustensilele folosite numai in locurile respective;

Raspunde de utilizarea si pastrarea in bune conditii a ustensilelor de curatenie ce le are in grija si le depoziteaza in conditii de siguranta;

Realizeaza igienizarea generala, a echipamentelor si ustensilelor de lucru ;

Foloseste ustensilele potrivite si substante adecvate locului de dezinfectat si scopului urmarit;

Competente personale:

sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate responsabilitate, loialitate, hotarâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);

sa nu aiba antecedente penale

Locatie : Lumina, jud.Constanta

Rugam seriozitate.Relatii suplimentare la nr de telefon persoana de contact Adina Manea

Manea Adina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878085