Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ambalator manual - Gepeto Impex SA

2.500 LEI
ID 878057
acum 2 săptămâni
Lumina, Constanta
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Descriere firma: Firma de procesare si preparare a produselor din carne angajam AMBALATOR MANUAL
Fabrica isi desfasoara activitatea in localitatea Lumina Jud.Constanta.
Calitati:
-dinamism,seriozitate,punctualitate.
- Experienta relevanta in posturi similare constituie un avantaj;
Descrierea jobului
-ambalează produsele
-verifică ambalarea corespunzătoare a mărfurilor şi starea ambalajului
-sa identifice produsele cu defect
-sa regleze, sa exploateze si sa supravegheze masini de ambalare a produselor solide si semisolide
-Respecta procedurile si indicatiile de lucru (verbale/scrire)
-Respecta normele igienico-sanitare si instructiunile de lucru specifice locului de munca
Rugam seriozitate.Relatii suplimentare la nr.de tel. - pers.contact Manea Adina in intervalul orar 7,30-16 de luni pana vineri

Manea Adina
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878057