Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Vopsitori industriali - vopsire compresor

4.400 LEI
ID 554463
acum 4 ore
Dragasani, Valcea
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

SC INDONI FER SRL - Dragasani -
Angajeaza urgent pt Atelier Confectii Metalice
- VOPSITORI in Confectii metalice - vopsire AIRLESS (compresor)
DESCRIEREA ACTIVITATII FIRMA
- Executa grunduire si vopsire specifice confectii metalice,structuri si constructii metalice, produse, asamble, componente din profile rectangulare, tabla sau tevi metalice;
-Vizionati site-ul nostru - www.belvederecompany.ro - pentru cunoasterea lucrarilor/produselor
Responsabilitati si sarcini:
- Utilizează şi întreţine SDV-urile, utilajele, instalaţiile şi echipamentele specifice cu care lucrează
- Stabileşte lucrările de vopsire în funcţie de produsele, suprafeţele ce trebuiesc vopsite.
- Pregăteşte materialele de vopsire .
- Efectuează lucrările de vopsire şi de finisaje (retuşuri)
- Manipulează şi condiţionează produsele vopsite.
- Slefuirea,curăţirea şi pregătirea suprafeţelor metalice în vederea vopsirii
Cerinte :
- experienta in domeniul confectiilor metalice
- experienta si cunostinte de vopsire pistol/compresor ;
- preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual
Beneficii:
- Se asigura Contract de Munca pe termen nelimitat - contract norma intreaga
- Salariu atractiv in functie de MUNCA PRESTATA, (3000lei-4000lei),.
- Retribuirea se face IN ACORD la produsele si lucrarile executate; posibilitate castig suplimentar -
- Retribuire in acord - se asigura Bonus de Productivitate
- Posibilitate la Prima de performanta
- Ore suplimentare platite dublu.
- Se asigura echipament de lucru / protectia muncii
- Se cere si se asigura seriozitate

Dacă te-am convins și vrei să lucrezi cu noi … contactati-ne si/sau trimite CV-ul tău la adresa de e-mail [email protected]
Relatii,detalii si informatii la - sediul situat in Mun. Dragasani, Jud. Valcea –

Contactează utilizatorul

Belvedere company
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 554463