Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul

Web Site Designer - Graphic Designer - Brand Identity Design

2.000 LEI
ID 839952
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Cerinte:
Cunostinte solide in Adobe CS Photoshop, Adobe XD, Adobe Illustrator si/sau CorelDRAW;
Abilitati de realizare a layout-urilor web (site-uri web), editare/prelucrare imaginilor si a altor elemente grafice; Punem accentul pe originalitate, imaginatie, meticulozitate, capacitatea de a respecta termene limita;
Dorim o persoana cu simt artistic dezvoltat, notiuni de compozitie, cromatica si echilibru;
Cunostintele de baza in Limbaje HTML, WEB 2, Social Media, Publicitate online,
Digital Marketing - reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Realizarea Layout Web Site / Brand Identity / Grafica Web & Social Media (bannere pentru publicitare in online, etc);
Prelucrarea fotografii si alte elemente grafice;
Creare Logo / Sigle / Identitate vizuala pentru diferite companii, indiferent de domeniul lor de activitate;;
Conceperea elementelor statice sau animate pentru newslettere, bannere si campanii de marketing;
Realizarea de concept si re-branding;
Crearea de grafica pentru ambalaje de produse si alte materiale publicitare.

Lasati un CV.