Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Web developer. Part time/full time. Training inclus

3.000 LEI
ID 852780
acum 4 zile
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Tip job

Proiect,    Part time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
Cheia angajării
Minima experienta sau dorinta de a invata dezvoltarea de aplicații web cu PHP, MySQL, JavaScript, HTML și CSS;
Cunoștințe sau dorinta de a invata programare orientată pe obiecte;
Cunoștințe sau dorinta de a invata framework-uri PHP precum Yii/Yii2, Zend, Symfony, Laravel este considerată un plus puternic;
Cunoștințe sau dorinta de a invata lucrul cu Node.js este considerată un plus puternic;
Cunoștințe sau dorinta de a invata lucru cu proiectarea și implementarea REST API;
În mod ideal, aveți experiență anterioară cu servicii web, Linux, Python, baze de date NoSQL (Couchbase, Cassandra), Elasticsearch, Kibana și Amazon Web Services;
Ai o diplomă în informatică, o înțelegere solidă a analizei algoritmilor, abilități versatile de programare și capacitatea de a învăța noi limbi într-un interval de timp scurt;
La curent cu cele mai noi tehnologii legate de dezvoltarea aplicațiilor web.
Descrierea jobului
Căutăm o persoană foarte motivată, cu bune abilități de auto-organizare pentru a lucra ca dezvoltator web Full Stack pentru toate sistemele noastre.
Interacționați constant cu o echipă extraordinară de informaticieni cu minte deschisă, localizați în Suceava și București, pentru a găsi cele mai bune soluții la un set divers de probleme interesante.
Veți furniza clienților noștri cele mai bune rapoarte și grafice cuprinzătoare și bine concepute, prin extragerea informațiilor valoroase din bazele noastre de date.
Provocările dumneavoastră în cadrul companiei noastre, pot fi rezumate astfel: #cercetare, #dezvoltare, #securitate, #fiabilitate, #performanță, #menținere, #colaborare, #comunicare.
Tehnologiile noastre curente utilizate: Linux, PHP, Yii Framework, Python, MySQL, Jenkins, Git, Redmine, PhpStorm, Microsoft Teams, Microsoft SharePoint, Microsoft OneDrive.

Lasati un CV.