Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

WEB Developer

Salariu confidenţial
ID 852469
acum o săptămână
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul Ideal

Studii superioare de specialitate sau experienta echivalenta in domeniul informaticii reprezinta un avantaj; gandire logica, spirit analitic, orientat/a catre rezultate.
Persoana organizata, riguroasa
Abilitatea de a lucra atat individual cat si in echipa
Responsabilitate individuala si dorinta puternica de realizare personala
Dorinta de a evolua spre un nivel profesional si tehnic foarte bun
Abilitate pentru scrierea codului curat si usor de intretinut

Cerinte tehnice ( se pot invata toate cele de mai jos, daca nu aveti experienta dar totusi va doriti un job in acest domeniu )
Experienta de lucru cu PHP, Laravel, HTML, CSS Cunostinte de baze de date MS SQL Server Experienta in modelarea datelor si proiectarea bazelor de date Reprezinta un avantaj cunoasterea React, Jquery, Rest, Json

Descrierea jobului
Proiectarea si dezvoltarea aplicatiilor web
Utilizarea modelelor si tehnologiilor de proiectare adecvate pentru a furniza cod de inalta calitate
Dezvoltarea unui cod scalabil, standardizat si bine proiectat, in conformitate cu specificatiile tehnice Implicarea in toate etapele ciclului de viata al unei dezvoltari software si documentarea fiecarei etape Imbunatatirea software-ului existent.

Se lucreaza de acasa.
Lasati un CV.