Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Web Designer . Part sau full time, home based

3.000 LEI
ID 852553
acum 2 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
Cautam un nou membru care sa se alature echipei si sa ne ajute pe parte de web design.
Acesta trebuie sa fie plin de idei noi si de entuziasm si sa poata sa tina pasul cu o echipa nebuna de creativi.

Daca esti creativ, inventiv, relativ sarit de pe fix si ai un portofoliu cu care te mandresti, esti de-al nostru si vrem sa te cunoastem.

Ce oferim:
Venit motivant si cresteri sustinute, corelate cu performanta si aportul tau. Posibilitatea de a lucra de acasa. Mediu de lucru prietenos. Oportunitatea de a lucra intr-o companie dinamica, in crestere.

Descrierea jobului
La ce trebuie sa te pricepi:
WordPress; Elementor sau similar; Cunostintele SEO reprezinta un plus; Limba engleza.