Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Web designer / developer. Cunostinte minime html css. Part

2.500 LEI
ID 787841
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP

Cautam programator fara experienta, cu experienta minima sau cu experienta, pentru dezvoltarea de aplicatii web si rapoarte.
Cerinte:
programare web: PHP, MySQL, Javascript (jQuery)
framework MVC, preferabil CodeIgniter
control software (GIT/SVN/Mercurial)
Abilitati bune de web-design si inventivitate - Cunostinte OOP (Object Oriented Programming) - Cunoștințe bune de HTML5 și CSS3
Disponibilitatea de a invata tehnologii noi - Bun cunoscator al limbii engleze - Organizat, punctual, spirit de echipa
Nice to have:
- Experienta nodeJs
- Experienta bootstrap 3/4
- Web Services
- Rest API Integration
- Soap Requests
- Bash scripting
Descrierea jobului
Persoana selectata va fi responsabila cu:
- Crearea, dezvoltarea si implementarea aplicatiilor web care raspund cerintelor proiectului
- Mentenanta si modernizarea aplicatiilor implementate
- Testarea solutiilor software in conformitate cu specificatiile de realizare
Lasati mesaje