Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Vorbitori de Limba Italiana | Cluj-Napoca

Salariu confidenţial
ID 879744
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj

Telecomunicaţii,    Serviciu Clienți / Call center,    Prestări servicii

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Limbi străine
Italiană

Responsabilitati

Asistarea clientilor unei platforme de streaming.
Oferirea de informatii referitoare la abonamente, carduri, erori tehnice sau instalari si dezinstalari.
Activitate exclusiv telefonica, inbound, in limba italiana.
Cerinte

Nivel avansat al limbii italiene.
Cunostinte de utilizare a calculatorului.
Abilitati excelente de comunicare.
Persoana deschisa si sociabila.
Disponibilitate de a lucra in week-end.