Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Vopsitor auto - Reprezentanta Skoda - Cluj

Salariu confidenţial
ID 819310
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare

Ne cautam colegi noi!
Colegi noi in atelierul de vopsitorie/ tinichigerie

Cerinte:
Cautam persoane cu experienta 1 - 2 ani
Seriozitate, atentie la detalii, orientare pe calitate si performanta

Responsabilitati:
Efectuarea de lucrari de tinichigerie/vopsitorie la autoturismele venite in service in conditii de maxima calitate si rapiditate
Efectuarea inspectiei finale a lucrarilor din punct de vedere calitativ

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv cu experienta
Salarizare 3000-4500 lei net - venit fiscalizat in totalitate
Oportunitatea de calificare in domeniul tinichigerie/vopsitorie
Tichete de masa pe card
Abonament servicii medicale
Premii de sarbatori
Evenimente interne

Ioana Cservenecz | S.C. COMPEXIT TRADING S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819310