JobZZ.ro

Vanzator cu experienta Petshop comuna Berceni Ilfov

507 EUR
ID 861617
acum o săptămână
Berceni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

DESCRIERE

Descrierea postului
Pentru magazinul petshop din comuna Berceni, judetul Ilfov
Iti plac animalutele?
Daca da,si ai experienta in vanzarea hranei de animale si a produselor de farmacie veterinara,te vrem in echipa noastra de la Artpet Petshop!
Cum poti sa aplici?
Ne suni pentru a stabili o intalnire la 07******30
Ce calitati si aptitudini ne asteptam sa ai?

Sa iubesti animalele
Sa poti indruma clientul in procesul de cumparare de la informare pana la achizitie
Reprezinta un avantaj sa detii experienta in domeniul vanzarii hranei pentru animale si a produselor de farmacie veterinara pentru o informare corecta a clientului
Sa lasi o impresie buna clientului
Sa poti sa te organizezi singur, sa poti lucra in echipa sau sa poti gestiona o echipa daca este cazul
Sa mentii o atitudine pozitiva, limbajul adecvat locului de munca si respectul necesar fata de clienti si colegi
Sa mentii curatenia la locul de munca
Unde vei lucra?
Magazin Petshop - farmacie veterinara - Bulevardul 1 Mai nr.43, comuna Berceni,

Ilfov Ce iti oferim?

(Toate se discuta doar la interviu)

Salariu 2000-3000lei + Comision din vanzari

Bonusuri in functie de performanta

Posibilitatea de promovare

Lidia
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861617