Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Coleg(a) pachete management de proprietati Cluj-Napoca

Salariu confidenţial
ID 859304
acum 21 ore
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Vânzări,    Management,    Imobiliare

Tip job

Part time

Nivel carieră

Student

RBC Imobiliare - Management de Proprietăți/Property Management

Căutăm un coleg/ă pentru departamentul de Management Proprietăți.

Dacă ești în căutarea unui loc de muncă part-time ca și colaborator, maxim 2 ore pe zi sau pe săptămână, acest loc de muncă este ideal pentru tine.

Noi ne dorim un coleg/ă care poate și dorește să ne vândă serviciul de management de proprietăți/property management. Îți promitem un comision pentru fiecare contract semnat de la 60 euro. Dacă ai nevoie de rotunjirea veniturilor, acesta este un mod ideal. Semnezi cât dorești și ești plătit după fiecare contract. Această activitate prevede strict vânzarea către persoane fizice și/sau juridice a pachetului de administrare proprietăți. Tu nu vei avea sarcina de a administra proprietăți.

Atribuții:

Prospectarea și identificarea de noi proprietăți rezidențiale și/sau comerciale;
Semnarea contractelor de management de proprietăți și/sau facility management.
Dacă ai întrebări sau nelămuriri lasă-ne un mesaj.