Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Valea Izvoarelor Senior Living angajează CONTABIL

Salariu confidenţial
ID 879747
acum 2 săptămâni
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

VALEA IZVOARELOR SENIOR LIVING angajează CONTABIL
Locație: Str. Verii, Nr. 34, Tg. Mureș, Jud. Mureș.

RESPONSABILITĂȚI:
- Efectuarea înregistrărilor contabile până la nivel de balanță;
- Prelucrarea producției;
- Evidența și înregistrarea contabilă a registrului de casă;
- Înregistrarea avansurilor de trezorerie și decontarea acestora;
- Îndosarierea și arhivarea documentelor, după înregistrare;
- Respectarea prevederilor legale în domeniu, cât și procedurile interne.

CERINȚE:
- Studii economice superioare, preferabil Contabilitate și Informatică de Gestiune;
- Experiență în domeniul contabil;
- Constituie avantaj experiența în utilizarea programului informatic SAGA și cunoașterea MS Office;
- Punctualitate, seriozitate, capacitatea de a lucra în echipă;
- Persoană harnică, ordonată, responsabilă și atentă la detalii;
- Atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți.

BENEFICII:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Salariu competitiv
- Tichete de masă + alte beneficii.
- Perspectiva construirii unei cariere într-un domeniu în plin proces de expansiune în România;
În echipa noastră, munca ta va fi apreciată. Te aşteptăm!
Pentru mai multe informații, ne puteți contacta la numărul de telefon 0722 185 214 – Anca Ursu, iar CV-urile se pot depune pe adresa de e-mail [email protected].