Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Tehnician veterinar fermă creștere păsări

Salariu confidenţial
ID 879029
acum 3 săptămâni
Codlea, Brasov

Producție,    Inginerie / Tehnologie,    Agricultură / Silvicultură

Nivel carieră

Fără studii superioare

Pentru punctul de lucru din Codlea, Județul Brașov, căutăm tehnician veterinar.

ADRESA: Codlea, DJ 112J, Nr. 10

Descrierea postului: Activități veterinare specifice fermelor de creștere păsări. ????

- asigură tratamentul veterinar adecvat păsărilor la recomandările directorului departament sanitar-veterinar si medicului veterinar;

- respectă programul acţiunilor sanitar-veterinare şi efectuează zilnic examene clinice şi anatomo-patologice.????????

Cerințe:

- Studii medii de specialitate;????

- Capacitate de comunicare, transmite informaţii corect în format scris sau verbal;

- Atenţie (distributivitate, volum, flexibilitate) şi o reactualizare rapidă a informaţiilor specifice în memoria de lucru. Capacitatea de a se autoverifica în muncă;

- Cooperare, responsabilitate, respectarea regulilor, perseverenţă;

- Capacitate de organizare, gestionare a activităţilor care se derulează simultan.

????????Beneficii:

- Loc de muncă sigur;

- Salariu motivant;

- Tichete de masă în valoare de 30 lei pe tichet;

- Pachet cu produse de 2 ori pe lună;

- Echipament de muncă și protecție asigurat;

- Spor de fidelitate.

‼️Fiind industrie alimentară, angajații beneficiază de facilități fiscale la salariu.‼️

????☎️Dacă sunteți interesat de această oportunitate sau dacă în cercul dumneavoastră de apropiați pot fi persoane interesate, vă rugăm să ne trimiteți un CV pe adresa de email [email protected] sau să ne contactați telefonic la 0754.018.647 / 0755.050.202 / 0268.257.682.

Abia așteptăm să vă cunoaștem! ☺️????