Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Tehnician sisteme de securitate

Salariu confidenţial
ID 836910
acum 2 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

Angajăm Tehnicieni in domeniul IT!

Cerințe:
-Absolvent studii medii/superioare cu profil tehnic, cu experiență în sisteme de supraveghere;
-Eficiență în îndeplinirea sarcinilor de serviciu;
-Persoană cu gândire pozitivă, energică, proactivă, amabilă, eficientă;
-Permis de conducere cat. B;
-Disponibilitate de lucru la înălțime;
-Disponibilitate pentru deplasări.

Responsabilități:
-Realizarea instalării sistemelor de securitate comercializate de firma: sisteme antiefractie, supraveghere video, control acces, detectie incendiu, stingere incendiu;
- Montarea și configurarea echipamentelor;
- Punere în funcțiune a sistemelor instalate;
- Executarea operațiunilor de intervenție și mentenanță pentru clienții din portofoliu;

Oferta noastră:
-Pachetul salarial în funcţie de abilităţile candidatului;
-Bonusuri în funcţie de performanţă;
-Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare şi posibilitatea de dezvoltare profesională;

Așteptăm CV-le dvs. pe adresa de email job@nexia.ro .
Telefon pentru detalii: 0745782471