JobZZ.ro

Tehnician montaj instalatii gaze tehnice

Salariu confidenţial
ID 835598
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Petrol / Gaze

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Principale responsabilitati:

Montarea instalatiilor Linde la clienti, verificarea si intretinerea acestora, conform reglementarilor ISCIR si a legislatiei in domeniu
Interpretarea proiectelor de lucrari si transpunerea acestora in opera
Gestionarea si evidenta materialelor necesare pentru lucrarile de montaj
Montarea stocatoarelor de gaze lichefiate, vaporizatoarelor si a altor echipamente tehnice conexe
Executa verificarea periodica a echipamentelor instalate in functie de planificarile prestabilite si conform normativelor in vigoare
Executa lucrari de intretinere si reparatii la echipamentele Linde instalate la clienti
Intervine in cazurile de urgenta aparute la instalatiile si echipamentele Linde montate la clienti
Cerinte:

Studii medii. Studiile universitare tehnice prezinta un avantaj
Orientare spre client si capacitate de corelare a adatelor
Rigurozitate, mod de lucru structurat si capacitate de adaptare la situatii noi
Disponibilitate pentru deplasari in tara
Abilitati de identificare a neconcordantelor/elementelor critice si a cauzelor acestora
Permis de conducere cat. B
Cunostinte de limba Engleza
Prin transmiterea CV-ului va exprimati acordul pentru prelucrarea datelor dumneavoastra personale, care vor fi accesate pentru procesului de recrutare in cadrul companiei.

Informatiile transmise de dumneavoastra vor fi folosite doar in scopul procesului de recrutare si selectie si vor ramane confidentiale.

Oana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835598